PAR MUMS

Kas esam? Kāpēc mums var uzticēties?

Nekustamo īpašumu mācību centrs SKILLBAZAR.LV –  online un klātienes apmācība gan nekustamo īpašumu nozares profesionāļiem, gan iesācējiem. Vebināri, semināri, konferences, izklaidējošie pasākumi - vienuviet. Esam uzsākuši savu darbību 2021.gada pavasarī - pārmaiņu laikā, kad gan Latvijā, gan arī visā pasaulē cilvēki/biznesi/prāti/mācīšanās metodes mainās katru sekundi. Mācību centra juridiskais dzīves stāsts vēl ir ļoti īss, toties tā komandas - vadības, mācībspēku, izglītības metodikas veidotāju pieredze NĪ izglītības un NĪ praktisko zināšanu un prasmu jomā ir vairāk kā 15 gadi

Kopš 2020.gada mācību centram ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Interešu un pieaugušo neformālās izglītības programmu licencēšanas komisijas izsniegtā licence, kas atbilst Ekonomikas ministrijas prasībām attiecībā uz Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likumu un ir noteiktas pamatojoties uz MK Nr.805 "Noteikumi par nekustamā īpašuma darījumu starpnieka kvalifikācijas celšanas pasākumiem" (no 17.12.2020).

Mūsu piesaistītie lektori – nozares praktizējošie speciālisti. Mūsu kvalifikācijas celšanas pasākumi ir veidoti pēc principa - minimums teorijas, maksimums reāli izmantojamās prakses – tas viss ir SKILLBAZAR.LV. 

Kas ir komandā?


Sveiki! Mani sauc Anita Ozoliņa. Esmu skillbazar.lv dibinātāja un ideju ģenerātore - divi vienā.

Neesmu nejauša garāmgājēja nekustamo īpašumu izglītības lauciņā, jo šajā jomā darbojos jau no 2003. gada. Gandrīz 15 gadus nodrošināju izglītības un izklaides projektus nekomerciālā organizācijā Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācijā, kas apvieno NĪ starpnieku kompānijas.

Tagad esmu spērusi nākamo soli un izveidoju savu specializētu nekustamo īpašumu mācību un komunikāciju centru, kur vēlos nodrošināt augstas kvalitātes apmācību un jautrus un jēgpilnus klātienas pasākumus. Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus Covid dēļ, lielākā daļa apmācību notiks online vidē, bet, pie pirmās iespējas, noorganizēšu arī klātienes pasākumu, ko noteikti vēlas visi!

Nedarbošos viena - ekspertu, mācībspēku un programmu veidotāju komanda, kas pārstāv foršākos nozares praktiķus būs kopā ar mani, lai pielāgojoties jauniem tirgus apstākļiem, veidotu inovatīvus, noderīgus un maksimāli viegli apgūstamus mācību projektus.

Esmu atvērta sadarbībai ar veciem-labiem un jauniem-(laipni gaidītiem) sadarbības partneriem!  Būšu priecīga komunikācijai arī ar soc. tīklu starpniecību: mans Instagram, Facebook, Linkedin!